Κλείσιμο

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Ηνωμένο Βασίλειο

KRYOLAN CITY LONDON

22, Tavistock Street
Covent Garden
London WC2E 7PY
United Kingdom

Christmas Opening hours
Thu (7th December): 09:30 - 17:00
Fri (15th December): 09:30 - 17:00
Sun (24th December): 12:00 - 17:00
Mon (25th December) - Tue (26th December): Closed
Wed (27th December): 12:00 - 18:00
Thu (28th December): 17:00 - 20:00
Sun (31st December): 12:00 - 17:00
Mon (1st January): Closed
Εμφάνιση στο χάρτη

Ωράριο λειτουργίας
Δευ-Τετ: 09:30 - 19:00
Πέμ-Σάβ: 09:30 - 20:00
Κυρ: 12:00 - 18:00

Τηλέφωνο:
+44 20/7240 3111
Φαξ:
+44 20/7379 3410

SCREENFACE LONDON

Shoreditch
47 Charlotte Road
London EC2A 3QT
United Kingdom

Christmas Opening hours
Fri (15th December): 10:00 - 17:00
Sun (24th December): 12:00 - 17:00
Mon (25th December) - Tue (26th December): Closed
Wed (27th December): 12:00 - 18:00
Fri (29th December): 17:00 - 19:00
Sun (31st December): 12:00 - 17:00
Mon (1st January): Closed
Εμφάνιση στο χάρτη

Ωράριο λειτουργίας
Δευ-Σάβ: 10:00 - 19:00
Κυρ: 12:00 - 18:00

Τηλέφωνο:
+44 20/7836 3955
Φαξ:
+44 20/7836 3944

KRYOLAN UK LOGISITICS

Please note this is not a retail premises

Unit 65, Horndon Industrial Park
West Horndon
Brentwood
Essex CM13 3XL
Ηνωμένο Βασίλειο Εμφάνιση στο χάρτη

Τηλέφωνο:
+44 20/7240 3111
Φαξ:
+44 20/7379 3410
 
KRYOLAN
Στην Kryolan δημιουργούμε make-up. Αλλά όχι όπως άλλοι. Επειδή αντίθετα με όλους τους άλλους, εμείς φτιάχνουμε το δικό μας make-up. Και αυτό το κάνουμε με το δικό μας τρόπο για 70 χρόνια, επί τρείς γενιές. Το μακιγιάζ είναι για εμάς όραμα. Το φτιάχνουμε και η αγάπη μας του δίνει μορφή. Γι αυτό υπάρχει μόνο ένας επαγγελματίας κατασκευαστής μακιγιάζ. Γι αυτό η Kryolan είναι μοναδική.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ TWEETS
NEWSLETTER